DEGUSTACJE - WINO, WHISKY, CYGARA

DEGUSTACJE-1
DEGUSTACJE-3
DEGUSTACJE-2

Zapraszamy na profesjonalne degustacje oraz szkolenia z najbardziej  wyrafinowanych alkoholi, serów i cygar.  Podstawowa wiedza o spirytualiach
i tytoniu jest nieoceniona nie tylko podczas wizyt w sklepach specjalistycznych i przy stoiskach alkoholowych w supermarketach, w kontaktach biznesowych, podczas wykwintnych kolacji czy spotkań towarzyskich.

Proponujemy następujące rodzaje degustacji:

 • Degustacja whisky - prezentacja poszczególnych regionów oraz destylarni, najbardziej znani i innowacyjni producenci, alkohole dobrane zgodnie z naszą wiedzą i doświadczeniem,
 • Degustacja serów - uczestnicy zabierani są w podróż po nietuzinkowych smakach, poznają tajemnice i tradycje powstawania serów, legendy i mity związane z ich produkcją,
 • Degustacja win oraz win musujących - omawiane będą zagadnienia: wprowadzenie do świata win i podróż po najdalszych zakątkach, różnorodność aromatów i smaków, zaawansowany dobór wina do potraw, tworzenie prywatnych kolekcji, winna turystyka i wiele innych…
 • Degustacje cygar - idealne połączenie z degustacją alkoholi, najlepsze marki, ręcznie robione w połączeniu z praktycznymi informacjami.

Przykładowe scenariusze trwające ok. 2-3 godzin:

 1. Tajemnice wina
 2. Wina i czekolada
 3. Wina i sery
 4. Whisky i cygara
 5. Podróż po świecie win

Tematyka spotkania zostaje zawsze dobrana do wymagań i liczebności grupy.

DEGUSTACJE - PIWO, TRUNKI POLSKIE, WÓDKA

Szlachetne Trunki Polskie

 • Doskonałej jakości miody oraz nalewki są znakomitymi reprezentantami naszego kraju. Te szkolenie polecamy przed wszystkim gościom zagranicznym, dla których Polska kojarzona jest do tej pory tylko z wódką Wyborową czy Luksusową. Wykorzystywane trunki - Nalewki, Miody Pitne, Wódki Gatunkowe
 • Przykładowe degustacje - “Skarby Rodowe”, “Sarmacki Napitek”

 

Podróż Piwna
Tylko niektórzy znają fascynującą historię piwa, tajniki produkcji i wielkie zróżnicowanie jego smaku. A zaprezentować można ponad 200 marek piw z całego świata  z 50 istniejących typów piwa. Różnice smakowe wynikają zarówno z lokalnej kultury jak i dostępności różnorodnych surowców.

Podczas podróży przybliżymy Wam istniejące różnice w smakach piwa, sposobach ważenia w poszczególnych krajach, ułatwienie akceptacji rodzimych specjalności oraz bardziej świadome cieszenie się bogactwem ich smaków.

Degustacja polega na smakowaniu kilku gatunków podczas opowieści o ich rodowodzie, charakterze, składzie surowcowym, zapachu i smaku.

Alkoholowy Team Building - to pomysł integracji w oparciu o najwyższej jakości wina i szlachetne alkohole wysokoprocentowe. Degustacja wina i alkoholu mocnego może być doskonałym sposobem na integrację i rozrywkę poprzez rywalizację. Każda gra wymaga od uczestników innych zdolności i porusza różne aspekty związane ze światem alkoholi. Przykładowe propozycje: degustacja wstecz, winiarska licytacja, rozpoznawanie w ciemno alkoholi mocnych czy odróżnianie aromatu smoły od aromatu pomarańczy  i wiele innych.

Prowadzimy również  dodatkowo szkolenia z Savoir vivre’u

Szkolenie to obejmuje wiele aspektów przydatnych zarówno podczas spotkań businessowych jak i oficjalnych kolacji. Duży nacisk kładziony jest na kwestie związane z kuchnią i alkoholami.

 

DEGUSTACJE-4
DEGUSTACJE-5

AMBIENTE Imprezy Integracyjne

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą oraz inwestycję w fantastyczną, niezapomnianą i pełną wrażeń zabawę. Dzięki naszym staraniom imprezy integracyjne dla firm pozbawione są nudy. Jesteśmy po to, aby dostarczyć naszym Klientom najlepszy rodzaj rozrywki!